16.03.18  -   

-    ЛЕКЦИЯ  - 2Стадиони решения. Сигурно съдийство

-     НАЗНАЧЕНИЯ  ЗА 16 КРЪГ

ТЕОРИЯ  23.03.18

 

16 кръг

17.03/съб/ -16.00 ЧЕРНОМОРЕЦ – СВ.ВЛАССС КОНТР.

ВАРДАЛИЕВ ВЪЛЧЕВ АРГИРОВ

 

младша и деца

17.03/съб/ -9.30;11.15ч.Созопол – Черн1919 - мл.и д./ст.Царево/

ПАНАЙОТОВ Г.ГЕОРГИЕВ М.НИКОЛОВ ВИДЕЛОВ

17.03/съб/-10ч.                       Карнобат – „Св.Никола“ – мл.

АРАБАДЖИЕВ КОЛЕВ НИКОЛАЕВ  ДОНЧЕВ

17.03/съб/-9.30;11.15ч. Нефтохимик“ – Поморие – мл.и д./ст БЪЛГАРОВО./

БЕЛБЕР  Ц.МАНОЛОВ  ВЛ.ДИМИТРОВ ВЛАДО СТОЯНОВ

17.03/съб/-9.30;11,15ч. Звездичка“ – Айтос – мл.и д./ст.Кампус/

 Х.ГЕОРГИЕВ ВАРДАЛИЕВ ГАНЧО АПО

 

17.03 /събота/ - Футбол 7 – с.к.“Звездичка“

„Бъдеще“ – „Нефтохимик“ – 9ч.  ТЮТЮНД 

„Локомотив“ Бс – „Звездичка“ – 10ч. ДРАЖО 3 МАЧА

Камено – „Бургас спорт“ – 11ч.

 

„Св.Никола“ Чц – Поморие – 12ч.  Т.ТОДОРОВ

Айтос – Приморско –          13ч. ДАМЯНОВ 2 МАЧА

Царево – „Черноморец1919“ –  14ч.

Карнобат – Несебър – 15ч. ГЮРОВ 2 МАЧА

 

17.03 /събота/ - Футбол 7 подг.- с.к.“Каменица Арена“

Камено 2 – „Нефтохимик“ 3 – 9ч.  Н.ХРИСТОВ

„Локомотив“ К-т – Приморско 2 – 10ч. ПЕЕВ

Равда – „Нефтохимик“ 2 –          11ч.

 

„Черноморец1919“ – Поморие – 12ч.   ЖЕЧЕВ

Обзор – „Звездичка“ 3 – 13ч. КОСТОВ

 

18.03 /нед/- 15.30ч.             Обзор - Средец

АХМЕД  ВАРДАЛИЕВ   ЗАГОРСКИ    МАНОЛОВ        

18.03 /нед/- 15.30ч.             Равда - Айтос

Д.АСПАРУХОВ  С.ДИМИТРОВ  ЖЕЧЕВ КОВАЧЕВ

18.03 /нед/- 15.30ч.             Приморско – Русокастро

 ИЛКОВ   К.СТОЯНОВ ХРИСТОВ ГАНЕВ

18.03 /нед/- 15.30ч.             Царево - Планиница

Х.ГЕОРГИЕВ  ПОПОВ  ДЖЕВЕЛЕКОВ  ГЕНЧЕВ

18.03 /нед/- 15.30ч.             ПСФК “Ч-ц“ - „Ч-ц 1919“ /ст.Поморие/

ЛАЗАРОВ ЖЕЛЕВ ШАВОВ  ВЪТЕВ  

                  

младша и деца

18.03/нед/- 10.30ч.    Несебър - Ямбол 1915“  – мл.

ВЕЛИ  АХМЕД  ЗАГОРСКИ  МАНОЛОВ

 

18.03 /неделя/ - Футбол 9 – с.к.“Каменица Арена“

„Черноморец1919“ -Локо Бургас – 9ч. ЕВТИМОВ  СЕВГИН

„Звездичка“ - Несебър - 10.10ч. ТАБАКОВ

Поморие  - Средец - 11.20ч.

 

Айтос  - „Нефтохимик“ - 12.30ч. ТЮТЮНДЖИ ВИДОВА

Карнобат - Созопол – 13.40ч. КАЛЧО

„Бургас спорт“ - „ЛокоКарнобат – 14.50ч.

 

Футбол 7 – с.к.“Звездичка

18.03/нед/- 10.30ч. ЗВЕЗ – НЕФТО  МИЛАНОВ

 

старша

21.03 /сряда/- 15.30ч.                  Св.Никола“Бс - „Ямбол1915“ /ст. Рудник/

Н.СТОЯНОВ  РАДЕВА М.СТОЯНОВ ВЪТЕВ

21.03 /сряда/- 15.30ч.                  Нефтохимик Бс1962“ – Поморие/ст……./

ПАВЛОВ  ВЪЛЧЕВ ПЕЕВ

21.03 /сряда/- 15.30ч.                  Несебър – Созопол

ИЛКОВ  АРАБАДЖИЕВ ТЮМАЙ ВЕЛИЧКОВ

 

21.03 /сряда/- 13.00ч  14.30 В АЙТОС УЧ

С.АДЕМ К.СТОЯНОВ ДЕНЧО

22.03 / ЧЕТВ./  НЕСЕБЪР 12.30.14.00 УЧ

Т.ТОДОРОВ Г.КОЛЕВ С.МИЛАНОВ